400VXR390MEFCSN35X45
MFR.Part #
400VXR390MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1611039
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 35mm 390uF 400V 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS