ELXM451VSN101MP40S
MFR.Part #
ELXM451VSN101MP40S
JLCPCB Part #
C1604056
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0582A@50kHz 100uF 10mm 22mm 40mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS