LGY2A122MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY2A122MELZ40
JLCPCB Part #
C1590130
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6A@120Hz 100V 10mm 1200uF 22mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS