400USC150MEFCSN25X30
MFR.Part #
400USC150MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C5521265
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.27A@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 400V ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS