400MXK680MEFCSN35X35
MFR.Part #
400MXK680MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C3723151
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 680uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS