475MXH150MEFCSN25X35
MFR.Part #
475MXH150MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1583012
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 475V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS