400USC100MEFCSN20X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400USC100MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C6065346
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 400V 950mA@120Hz ±20% Plugin,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS