400MXC150MEFCSN25X30
MFR.Part #
400MXC150MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3724471
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 880mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS