450USC150MEFCSN25X30
MFR.Part #
450USC150MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604755
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.75A@10kHz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS