35ZLJ330M8X20
MFR.Part #
35ZLJ330M8X20
JLCPCB Part #
C88770
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 20mm 3.5mm 330uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS