180VXR1200MEFC30X40
MFR.Part #
180VXR1200MEFC30X40
JLCPCB Part #
C1613101
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 180V 2.3A@120Hz 30mm 40mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS