EKMM3B1VSN121MN30S
MFR.Part #
EKMM3B1VSN121MN30S
JLCPCB Part #
C1604606
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0725A@50kHz 10mm 120uF 2.072Ω@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS