25ZLS680MEFCT810X16
MFR.Part #
25ZLS680MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1596564
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ 680uF 907.5mA@120Hz ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS