400USG120MEFCSN20X30
MFR.Part #
400USG120MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1605846
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.08A@120Hz 10mm 120uF 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 400V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS