400SXG150MEFCSN22X35
MFR.Part #
400SXG150MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1605303
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.232A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS