381LX183M016H032
MFR.Part #
381LX183M016H032
JLCPCB Part #
C6681649
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 22mm 3.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 41mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS