16ZLH1000MHFCTA8X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZLH1000MHFCTA8X20
JLCPCB Part #
C5125511
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16V 20mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS