350VXH180MEFC22X35
MFR.Part #
350VXH180MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1606260
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.708A@10kHz 10mm 180uF 22mm 350V 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS