400HXC100MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400HXC100MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1605942
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.386A@10kHz 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS