EKHS501VSN221MP60S
MFR.Part #
EKHS501VSN221MP60S
JLCPCB Part #
C6612495
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1.31A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 500V 60mm ±20% Plugin,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS