475MXH220MEFCSN22X60
MFR.Part #
475MXH220MEFCSN22X60
JLCPCB Part #
C1588185
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 475V 60mm ±20% 插件,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS