35PX4700MEFC18X31.5
MFR.Part #
35PX4700MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C6086496
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 31.5mm 35V 4700uF ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS