350VXS390MEFC30X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350VXS390MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1609773
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.89A@120Hz 10mm 30mm 350V 35mm 390uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS