400MXG220MEFCSN22X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXG220MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1582764
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS