50PK1MEFC5X11
MFR.Part #
50PK1MEFC5X11
JLCPCB Part #
C88813
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 1uF 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS