250VXG390MEFCSN22X40
MFR.Part #
250VXG390MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1605044
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 1.84A@120Hz 10mm 22mm 250V 390uF 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS