450MXH220MEFCSN22X45
MFR.Part #
450MXH220MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1608986
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS