50MXG5600MEFCSN30X25
MFR.Part #
50MXG5600MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3722224
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.75A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 50V 5600uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS