420MXG220MEFCSN22X45
MFR.Part #
420MXG220MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1606380
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.002A@10kHz 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 420V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS