250VXH390MEFCSN25X30
MFR.Part #
250VXH390MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1589816
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@120Hz 10mm 250V 25mm 30mm 390uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS