ALC80F331BB200
MFR.Part #
ALC80F331BB200
JLCPCB Part #
C1606234
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.31A@100Hz 10mm 200V 25mm 30mm 330uF 388mΩ 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS