250USC390MEFCSN25X30
MFR.Part #
250USC390MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604672
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.88A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 390uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS