16MXG6800MEFCSN20X25
MFR.Part #
16MXG6800MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C3723741
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 16V 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS