250VXH470MEFCSN25X30
MFR.Part #
250VXH470MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3721665
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 250V 25mm 30mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS