160USC1500MEFCSN30X35
MFR.Part #
160USC1500MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1606782
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1500uF 160V 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 5.94A@10kHz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS