250MXG560MEFCSN25X35
MFR.Part #
250MXG560MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1498683
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS