100VXG2700MEFC30X45
MFR.Part #
100VXG2700MEFC30X45
JLCPCB Part #
C3723023
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 100V 10mm 2.86A@120Hz 2700uF 30mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS