380LX681M180J032
MFR.Part #
380LX681M180J032
JLCPCB Part #
C2620809
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.22A@120Hz 25mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS