250MXG560MEFCSN22X45
MFR.Part #
250MXG560MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1644457
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.16A@120Hz 22mm 250V 3000hrs@105℃ 45mm 560uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS