220MXG560MEFCSN25X30
MFR.Part #
220MXG560MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1137010
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.79A@120Hz 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS