80MXC8200MEFCSN35X50
MFR.Part #
80MXC8200MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1498724
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.3A@120Hz 50mm 80V 8200uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS