450USC560MEFCSN35X50
MFR.Part #
450USC560MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1611950
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.88A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS