220MXC560MEFCSN25X35
MFR.Part #
220MXC560MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1650667
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.49A@10kHz 220V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS