250MXC270MEFCSN22X30
MFR.Part #
250MXC270MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C6993218
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 22mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 30mm ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS