200MXC270MEFCSN20X30
MFR.Part #
200MXC270MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1601031
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 200V 20mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS