250MXC220MEFCSN20X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250MXC220MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1650483
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@10kHz 10mm 20mm 220uF 250V 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS