80USC8200MEFCSN35X50
MFR.Part #
80USC8200MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1607765
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 50mm 80V 8200uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS