80USC4700MEFCSN25X50
MFR.Part #
80USC4700MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C7198698
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4700uF 50mm 80V ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS