400HXC270MEFCSN25X50
MFR.Part #
400HXC270MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1647372
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.884A@10kHz 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 400V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS