10YXS12000MEFC18X35.5
MFR.Part #
10YXS12000MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C5113050
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12000uF 18mm 2.996A@120Hz 35.5mm 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS